Strony

Tanie Zgrupowanie UPDATE

Wcześniej tu było zdjęcie Bogdana Czarnoty jadącego riwierą Gardy w krótkim rękawku, ale poproszono mnie żebym je usunął, nie wiem czemu, no ale trudno

Nie, to nie jest zdjęcie z zeszłorocznych wakacji. To zdjęcie sprzed paru dni. Taka piękna pogoda jest teraz nad Gardą. A Tanie Zgrupowanie rozpocznie się za niecały miesiąc więc zapewne wtedy będzie jeszcze piękniej.
Więc jeśli w końcu się zdecydowałeś, dowiedziałeś się czy możesz się wyrwać ze szkoły czy pracy albo po zgrupce w Hiszpanii uświadomiłeś sobie, że w tych zgrupowaniach nie chodzi tylko o pogodę ale też o góry, szosy i piękne widoczki to pisz do mnie do razu na mejla !
Pilnie poszukiwane są dwie osoby na dwa tygodnie, samochód już jest, ale jeśli możesz wyrwać się tylko na tydzień to nic nie szkodzi, też do mnie napisz.


Jest jeszcze jeden powód dla którego znowu piszę o Tanim Zgrupowaniu. Bo to, że będzie tanio nie znaczy że będzie biednie. W sumie to będzie niezły wypas. Bo dzięki uprzejmości polskiego dystrybutora FREEWAY dostaniemy kamerkę GoPro razem z niezbędnymi mocowaniami! Super jakość nagrań, możliwość montażu gdzie dusza zapragnie, wodoodporność itd. itp. To jest naprawdę mistrzowa kamera. Jeśli ktoś jakimś cudem jeszcze o niej nie słyszał to poniżej pokaz jej możliwości:
Filmów kręcić pewnie w takim razie będziemy kręcić sporo. I to nie tylko ze zjazdów bo to się robi nudne i nie w takiej jakości jak w zeszłym roku - pierwszy post tego bloga to właśnie taki zjazd, jakość nagrania nie powala na kolana. Ale filmy to jedno, kamerka GoPro przez swój szeroki kąt robi też naprawdę efektowne zdjęcia. Parę dni temu na stronie PAVE znalazłem kilka takich zdjęć, jak dla mnie mistrz: