Strony

Trzepak Miesiąca - Grudzień

29 grudnia. Ostatni gwizdek na wrzucenie Trzepaka Miesiąca. 
Tylko co tu zrobić kiedy cały miesiąc przesiadujesz na trenażerze a jedyny raz kiedy ustawiasz się z ziomkiem na trening okazuje się, jak na złość, że jego Stylówa jest bezbłędna?
Wtedy jedynym wyjściem jest ustrzelić ofiarę gdzieś w internetach. I tak też się stało. 

Tak więc jest i on, Trzepak Miesiąca na grudzień.

Tradycyjnie, najpierw przypomnienie zasad:

Raz w miesiącu ten niezaszczytny tytuł trafia w ręce kolarza który w jakikolwiek sposób zaliczył wtopę ze stylówą. I to wszystko. Nie ma znaczenia nic innego, czy ktoś jest mocny czy słaby, biedny czy bogaty, biały czy czarny. Chodzi tylko i wyłącznie o stylówę. Jasne? Trzepakiem miesiąca może być nawet najwybitniejszy zawodnik na świecie. Bo liczy się tylko stylówa. Kropka.
Zasady:
- Wtopa ze stylówą oznacza naruszenie jakiejkolwiek zasady dotyczącej stylówy w elemencie ubioru który swobodnie mógłby być PRO, gdyby tylko Trzepakowi Miesiąca się chciało.
- "Trzepak Miesiąca" nie jest równoznaczny z potocznym określeniem "trzepaka". "Trzepak Miesiąca" to nie obelga, to tytuł.
- Rolą Trzepaka Miesiąca jest wskazywanie błędów w dbaniu o stylówę, to bardzo zaszczytna rola.
 
Okej, oto i on, w całej okazałości: 
 
 
Tak jest, to właśnie sam Wiggo którego wszyscy dobrze znacie. I albo lubicie za pijackie ekscesy czy muzyczne talenty albo i nie za obrzydliwe spalactwo i nudziarski styl jazdy maszyny. Nieważne. Jak widać Wiggo to Trzepak. Ni tu Euro, ni tu Stylówy. Tytuł zasłużony. Między innymi tym:
  • Brakiem oksów, które jak wiadomo, muszą być zawsze
  • Kaskiem zajumanym prosto z placu budowy
  • Ciuchami Assosa które są domeną otyłych mastersów ze Schwarzwaldu 
  • Najpaskudniejszymi butami Bonta które lepiej nadają się bardziej do nurkowania
  • Błotnikiem i czarną owijką, bardzo nieEuro
Bradley, poczytaj sobie zasady OREC Euro bo masz straszne braki. Nie dziwne, że potrącił Cię samochód skoro tak razisz po oczach swoją trzepacką Stylówą. Ogarnij się. A póki co idź być trzepakiem gdzie indziej.